Drawa - Gwardia 1/2 finału PP KOZPN

Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz. Do Drawska przyjeżdża Gwardia Koszalin aby powalczyć z nami o finał PP KOZPN.

Goście zaczęli grę w pucharach od 3 rundy w której pokonali Olimp Gościno 5:0. W 4 rundzie odprawili Arkadię Malechowo 5:2, a w ćwierćfinale dzięki szczęśliwemu losowaniu trafili na "wolny los" i awansowali do półfinału bez rozgrywania meczu. Gwardziści to również nasz rywal w III lidze. Zajmują obecnie fotel wicelidera  z przewagą 1 punktu nad Drawą. Z archiwum warto odnotować, że w 2010 roku w finale PP KOZPN Drawa spotkała się w Koszalinie z Gwardią i uległa rywalowi aż 0:4.

Drawa Tak jak Gwardia rozpoczęła od 3 rundy pokonując Wielim Szczecinek 3:2. Później pokonała Jedność Tuczno 2:0 aż wreszcie w walce o półfinał rozgromiła Błonie Barwice 6:0.

Drawszczanie do tego meczu przystąpią z dwoma osłabieniami w kadrze. Za czerwoną kartkę nadal pauzować będzie Wojciech Guźniczak. Do niego dołączy również Hubert Jaskólski który od dłuższego czasu narzeka na ból pleców. Pozostali nie narzekają na większe urazy i będą do dyspozycji Łukasza Woźniaka na jutrzejszy mecz. A sam trener zapowiada, że tanio skóry nie oddamy i mimo, że w lidze nadal mamy teoretyczne szanse na awans to puchar jest dla nas co najmniej tak samo ważny jak liga i nie zamierzamy odpuszczać bo to wielka szansa na pokazanie się nie tylko w najbliższym regionie ale nawet w całej Polsce.

Na ten mecz zapraszamy jutro na godzinę 17.30 oczywiście na stadion przy Okrzei. Na stronach DSI będzie przeprowadzona relacja live z meczu. Link w głównym menu oraz na fanpagu.

• Pary 1/2 finału PP KOZPN:
  1. MKS Drawa Drawsko Pom. - Gwardia Koszalin
  2. Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg