Drawa - Calisia 12:0

Pogromem 12:0 (6:0) zakończył się pojedynek Drawy II z Calisią Kalisz Pomorski. Bramki zdobyli: Kwiatkowski 4x, Bany 3x, Kapeliński 3x, Witoń 1 oraz Szczerba 1.

Od początku meczu widać było, że Drawa w każdym aspekcie gry przeważa nad zespołem Calisii. Drawa ładnie rozgrywała piłkę w linii obrony i dość często zagrażała bramce gości. Gdyby nasi zawodnicy mięli czasami więcej szczęścia lub dokładniej rozgrywali piłkę w polu karnym wynik byłby zdecydowanie większy. Do przerwy wpada 6 goli, a dodatkowe 2 nie zostają uznane. W drugiej połowie tempo gry z naszej strony nie spadło i nadal praktycznie bez przerwy znajdowaliśmy się pod polem karnym gości. W drugich 45 minutach pada kolejne 6 goli i zwyciężamy w sumie aż 12:0. Warto odnotować, że na boisku w 60 minucie pojawił się Jacek Szczerba, nasz młody wychowanek i zaznaczył swój występ golem z rzutu karnego. Calisia oddała na naszą bramkę w sumie 3 strzały i żaden z nich nie groził stratą gola. Zupełnie bezrobotny w bramce przez  90 minut Krymowski. Nasza przewaga w tabeli to nadal 6 pkt, a do końca sezonu pozostało 5 kolejek.