Chemik Police - Drawa ( Jaki będzie wynik? )
Dnia 11.09.2015 w Policach odbędzie się mecz 5 kolejki piłkarskiej III Ligi w którym MKS Drawa Drawsko Pomorskie zmierzy się z Chemikiem. Z uwagi na historię meczów pomiędzy zespołami mecz zapowiada się naprawdę emocjonująco. W ostatnich 4 meczach Drawa wygrała tylko raz i to na własnym boisku, natomiast w Policach 2 ostatnie mecze przegrała wynikiem 0-1.
W obecnym sezonie zespoły zanotowały po jednym remisie i po jednym zwycięstwie i to w ostatniej kolejce wygrywając swoje mecze po 3-1, Chemik zajmuje obecnie 10 miejsce z 4 punktami i bilansem goli 5-6, Drawa zajmuje 11 pozycję z takim samym bilansem punktowym i bramkowym.
Widzimy po statystykach że mecz może okazać się bardzo wyrównany i o zwycięstwie zadecydować może jedna bramka. W naszym zespole zabraknie kontuzjowanych Marka Hermanowicza i Pawła Cierecha, który w ostatnim sezonie grał w Chemiku Police.
Wygrana w tym meczu może dać nam awans o kilka pozycji w górę tabeli.
Zawodnikom i Trenerowi życzymy powodzenia!