Bałtyk Koszalin - MKS Drawa 0:0

Drawa zremisowała bezbramkowo w Koszalinie z Bałtykiem w 22 kolejce III ligi bałtyckiej.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od przewagi Drawy. Gra wyglądała o niebo lepiej niż w meczu z Cartusią jednak niewiele z tego wynikało. Z biegiem czasu mecz się wyrównał ale golenie padały. Nasz zespół miał dwie okazje bramkowe jednak Guźniczak i Magnuski nie wykorzystali swoich okazji.

Druga część meczu to widowisko całkiem miłe dla oka. Wiele szybkich akcji z obu stron. Drawa niestetynadal nie potrafi przekuwać okazji na bramki. W 60 min rzut karny dla gospodarzy za zagranie ręką jednego z naszych obrońców broni Marcin Kaczmarczyk. Do 80 minuty trwa wymiana ciosów ale końcówka już należała do Bałtyku który groźnie atakował naszą bramkę. Mimo tego meczmogliśmy wygraćale Wojciech Witoń przestrzelił z najbliższej odległości i po końcowym gwizdku na tablicy widniał zasłużony remis.

Drawa dodaje kolejny ważny punkt i przybliża się do utrzymania w III lidze.