Apel do kibiców i sympatyków Klubu!

3 marca tego roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu wybrało nowe władze. Stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem naprawienia sytuacji finansowej i organizacyjnej. Sprawa wydawała się niemożliwa do załatwienia jednak podjęliśmy się próby dla dobra Drawy, jej zawodników, kibiców i naszego miasta. Nowy Zarząd w zastanej sytuacji postanowił przystąpić do rozgrywek III ligi jednocześnie zdecydowanie obniżając koszty. Większość zawodników przychylnie odniosła się do naszych propozycji, a pozostałym podziękowaliśmy za dotychczasową współpracę. Niestety największym problemem jest czas którego nie mamy jednak z dnia na dzień sytuacja zostaje wyjaśniana. Apelujemy do wszystkich kibiców, rodziców i zawodników - do całej społeczności Drawy aby poparcie które nam udzielono przełożyło się na współpracę z klubem z którego będziemy wszyscy dumni. Żadne zmiany nie odbędą się kosztem grup młodzieżowych, a wszystkie decyzje będą transparentne i głęboko przemyślane. Liczymy na dalszą współpracę z władzami miasta i sponsorami dla dobra klubu! W najbliższą sobotę o godzinie 13.00 Drawa zagra z Gwardią Koszalin. Zapraszamy wszystkich na stadion, zarówno tych którzy zawsze przychodzili na Okrzei oraz tych którzy ten zwyczaj muszą sobie przywrócić. DRAWA TO JEDEN KLUB! Zapraszamy na stadion.