9 kolejka - Pogoń II Szczecin

Przed nami 9 kolejka III ligi. Drawa na własnym boisku podejmie rezerwy ekstraklasowej Pogoni Szczecin.

Goście po 8 kolejkach zajmują 12 pozycję z 8 punktami na koncie. W poprzedniej kolejce ulegli na własnej murawie Lechii II Gdańsk 2:3. Pierwsza drużyna Pogoni gra z Zawiszą dopiero w niedzielę i to w Szczecinie więc prawdopodobnie do Drawska przyjedzie wzmocniony skład. W poprzednim sezonie w Drawsku przegraliśmy 1:2, a w Szczecinie wygraliśmy 2:1. Forma Portowców jest równie nieprzewidywalna jak nasza ale napewno są w naszym zasięgu.

Drawa w poprzedniej kolejce pechowo przegrała w Wejherowie 1:2 tracąc gola w ostatniej minucie meczu i w jutrzejszym spotkaniu będzie się starała poprawić ten wynik bo do dołu tabeli jest niezwykle blisko. W składzie zabraknie ze znanych już powodów Owedyka, pozostali są zdrowi i gotowi do gry. Liczymy, że czeka nas nie tylko ciekawe widowisko ale też walka naszych piłkarzy przez pełne 90 minut i dzięki temu zdobędziemy komplet punktów.

Mecz sobota 04.10 godzina 16:00. Wynik live na naszym fanpagu ZAPRASZAMY NA OKRZEI 1!!!