7 kolejka - Bałtyk Koszalin

Przed nami 7 kolejka III ligi. W sobotę o godzinie 16:00 Drawa podejmie na własnym stadionie Bałtyk Koszalin.

Goście zajmują 9 pozycję w tabeli z dorobkiem 8 pkt. Na koncie mają 2 zwycięstwa , 2 remisy i 2 porażki. W poprzedniej kolejce szczęśliwie zremisowali z Lechią II Gdańsk 2:2 strzelając bramkę w doliczonym czasie gry. W poprzednim sezonie w Drawsku wygrał Bałtyk 2:1, a w Koszalinie padł remis 1:1. Dla naszej drużyny Bałtyk zawsze był trudnym rywalem i za każdym razem żeby osiągnąć dobry rezultat musieliśmy naprawdę się wysilić.

Drawa po zwycięstwie w Kartuzach awansowała na 7 pozycję. Nad jutrzejszym przeciwnikiem mamy zaledwie 1 pkt przewagi. W tym meczu nie zagra leczący kontuzję Mateusz Owedyk. Do tej pory w meczach u siebie dwukrotnie przegrywaliśmy (Bałtyk Gdynia i Chemik Police) i raz zdobyliśmy komplet pkt (Lechia II Gdańsk). Ogólnie forma naszej drużyny wygląda na niestabilną i każdy wynik wydaje się być prawdopodobny. Pozostaje mieć nadzieję, że to właśnie Drawa zostawi więcej zdrowia na boisku i to my po 90 minutach zejdziemy z niego z kompletem pkt.

Mecz w sobotę o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Okrzei. Zapraszamy! Wynik live na naszym fanpagu.