6 kolejka - Cartusia Kartuzy

Przed nami 6 kolejka III ligi. Dzisiaj o godzinie 13:00 Drawa zagra w Kartuzach z miejscową Cartusią.

Gospodarze pojedynku znajdują się na 15 pozycji i po 5 kolejkach zgromadzili 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki|). W poprzedniej kolejce tak jak nasz zespół również przegrali, z tą różnicą , że na wyjeździe w Gdańsku i aż 0:5. Cartusia zawsze należała do silnych zespołów III ligi ale podobnie jak Drawa nie może znaleźć formy w tym sezonie. W dodatku jak informuje strona klubowa gospodarze zagrają w bardzo okrojonym składzie. Możliwa jest absencja nawet 6 zawodników. W poprzednim sezonie oba mecze wygrała Cartusia. W Kartuzach przegraliśmy 2:4, a w Drawsku 0:1.

Drawa miała wyjść już na prostą po słabym początku. Wygraliśmy dwa trudne mecze w dodatku w całkiem dobrym stylu ale z tej radości w poprzedniej kolejce wyleczył nas ostatni w tabeli Chemik. Teraz mimo, że gospodarze są również nisko w tabeli ten mecz napewno nie będzie łatwy i bez walki przez pełne 90 minut nie ma co liczyć na jakieś punkty. W kadrze zabraknie kontuzjowanego Mateusza Owedyka.

wynik live - zapraszamy na nasz fanpag