5 kolejka - Chemik Police

Przed nami 5 kolejka III ligi. W nadchodząca sobotę Drawa podejmie na własnym stadionie Chemika Police.

Drużyna gości nie zaczęła tego sezonu zbyt dobrze i z dwoma punktami na koncie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Chemik mimo zajęcia spadkowej pozycji na koniec poprzedniego sezonu z powodu wycofania się Pomorza Potęgowo nadal może grać wśród III ligowców (podobnie utrzymała się kiedyś Drawa). W minionym sezonie w Drawsku pokonaliśmy policzan 2:0 i ulegliśmy na wyjeździe 0:1.

Drawa po dwóch kolejnych wygranych z dobrymi ekipami przystępuje do sobotniego meczu w roli faworyta. Jednak jak pokazuje historia pojedynków z Chemikiem nigdy nie były one łatwe i bez walki punktów nie zdobędziemy.

Przed meczem nastąpi minuta ciszy dla upamiętnienia pana Józefa Pawliczka, niedawno zmarłego kierownika pierwszego zespołu.

Mecz sobota 06.09 godzina 17:00.