4 kolejka - Arka II Gdynia

Przed nami 4 kolejka III ligi. Tym razem Drawa wybiera się na mecz z rezerwami Arki Gdynia.

Gospodarze niedzielnego pojedynku bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon i wspólnie z Gwardia Koszalin zajmują fotel lidera ligi. W trzech kolejkach Arka tylko raz zremisowała (Lechia II) oraz dwukrotnie zdobyła komplet punktów pokonując beniaminków z Ustronia i Dygowa. Drużyna rezerw I ligowca zostanie na pewno wzmocniona kilkoma zawodnikami którzy nie znajdą uznania w oczach trenera pierwszej drużyny.

Drawa zdecydowanie słabiej rozpoczęła rozgrywki dwukrotnie przegrywając. Jednak w poprzednim meczu pokonaliśmy drugą drużynę Lechii 2:0 bo bardzo ładnym meczu. To ważne zwycięstwo powinno zmobilizować drawszczan i uwierzyć im w swoje możliwości. W poprzednim sezonie w Drawsku pokonaliśmy Arkę 3:1, a na wyjeździe musieliśmy uznać wyższość rywala i z boiska schodziliśmy pokonani 0:2. Jak w rzeczywistości wygląda siła naszej drużyny będziemy wiedzieli w niedzielę wieczorem bo ten mecz będzie jednym z cięższych. Nie tylko ze względu na zespół z jakim gramy ale również na termin rozgrywania pojedynku: Niedziela godzina 18:00. Wynik live oczywiście na FB, zapraszamy!