25 kolejka - Lechia II Gdańsk

W niedzielę 4 maja o 17.30 Drawa rozegra kolejne spotkanie w III lidze. Naszym rywalem będzie Lechia II, a mecz odbędzie się w Gdańsku.

Gospodarze przed ta kolejką zajmują 6 pozycję z 35 pkt na koncie. Ostatnie zwycięstwo Lechia odniosła 23 marca pokonują 3:1 Energetyk Gryfino. Potem przyszło 5 kolejnych meczów bez zwycięstwa i tylko z jednym remisem. Jak widać rezerwy drużyn grających w ekstraklasie nie zawsze wypadają na III ligowych boiskach najlepiej.

Drawa niestety uległa w poprzedniej kolejce Cartusii 0:1 i teraz ma dobrą okazję na zmazanie złego wrażenia jakie w głowach kibiców pozostawił ten mecz. Nasz drużyna jedzie osłabiona pauzującymi za kartki aż 3 zawodnikami. Zagrać nie może Owedyk, Wawreńczuk i Hermanowicz ale pozostali są gotowi do gry. Nie sprzyja nam również niefortunny termin meczu od górnie narzucony przez gospodarzy jednak teraz należy o tym zapomnieć i dołożyć wszelkich starań aby 3 pkt wróciły do Drawska bo przewaga nad środka tabeli niestety zmalała, a do końca sezonu pozostało jeszcze 6 kolejek czyli nawet 18 pkt do zdobycia.

Wynik live na naszym fanpagu.Początek niedziela godzina 17.30