23 kolejka - Bałtyk Koszalin

W Wielką Sobotę w Koszalinie Drawa zagra z miejscowym Bałtykiem. Będzie to mecz 23 kolejki III ligi. Mecz dość wcześnie: godzina 11:00.

Gospodarz pojedynku zajmuje trzecią pozycję w tabeli tuż za Drawą ze stratą tylko 1 pkt. Dla Bałtyku początek wiosny też nie należy do najlepszych. W dotychczasowych wiosennych meczach 2 razy zdołali zwyciężyć (Chemik i Koral), raz zremisować (Bałtyk Gd.) i 2 razy schodzili z boiska pokonani ( Pogoń i Gwardia). Przed wznowieniem rozgrywek w zespole doszło do sporych zmian kadrowych które wyraźnie negatywnie odbiły się na formie zespołu. Mecze z Bałtykiem zawsze były dla nas ciężkie. Ostatni pojedynek w Drawsku zakończył się naszą porażką 1:2, a jedynego gola dla nas strzelił Grzegorz Wawreńczuk. W najbliższym meczu gospodarze będą musieli zagrać w osłabieniu. Za kartki pauzować będzie dwóch podstawowych zawodników: Rudziński i Barnik. Mimo tych problemów faworytem wydają się być gospodarze którzy przed meczem zapowiadają zwycięstwo i pewne 3 pkt.

Drawa wreszcie się odbudowuje. Po bardzo słabym początku mamy na koncie dwa kolejne zwycięstwa ( Kaszubia i Polonia). Wróciliśmy na wysokie miejsce w tabeli ze stratą 5 pkt do lidera Kotwicy Kołobrzeg (uwzględniając już wygrany mecz tej kolejki Kotwica - Pomorze). Przy ewentualnym naszym zwycięstwie możemy "oderwać się" wspólnie z Kotwicą od grupy pościgowej na odległość nawet ponad 4 pkt. Trener Woźniak ma do dyspozycji pełną kadrę. Nikt nie narzeka na jakieś poważniejsze urazy i jak zapowiadają zarówno zawodnicy jak i sztab trenerski "jedziemy po zwycięstwo".

Wynik LIVE od godziny 11:00 na naszym fanpagu. Jednocześnie zapraszamy wszystkich na 14:00 na mecz Drawa II - Hubertus. Nie dość, że mecz "na szczycie" to wiele atrakcji dla kibiców, począwszy od konkursów w przerwie meczu aż po zamek dmuchany dla najmłodszych czy pinball dla tych trochę starszych. Zabawa zaczyna się już o 13.30!