21 kolejka - Kaszubia Kościerzyna

W najbliższą niedzielę Drawa rozegra 21 kolejkę w III lidze. Naszym rywalem na wyjeździe będzie tym razem Kaszubia Kościerzyna.

Gospodarze to aktualnie wicelider tabeli z dorobkiem 36 pkt. W 2014 Kaszubia rozegrała 3 spotkania ligowe. Najpierw poniosła porażkę w Szczecinie z rezerwami Pogoni 0:3 jednak już w następnych dwóch meczach zdobyła komplety, z Chemikiem u siebie 1:0 i w ostatniej kolejce w Koszalinie z Gwardią 2:1. Jesienią w Drawsku padł remis 1:1.

Drawa do Kaszubii traci zaledwie 3 pkt i zajmuje w tabeli 5 miejsce. Niestety na naszym koncie już od czterech meczów nie widać zwycięstwa, a w ostatnim pojedynku przegraliśmy 0:2 z Kotwicą. Czy wyjazd do Kościerzyny przyniesie nam upragnione 3 pkt? Na razie nie widać powodów do wielkiego optymizmu ale każda passa ma swój koniec więc czemu nie teraz?

Mecz niedziela godzina 14:00. Niestety ze względów "obiektywnych" po raz pierwszy nie będziemy w stanie podawać wyniku na żywo, zapraszamy na zaprzyjaźniony serwis polskieligi.net który na bieżąco aktualizuje wyniki m.in. III ligi Bałtyckiej.