2 liga w Drawsku możliwa?

W czwartek w Urzędzie Miejskim doszło do spotkania Prezesa KOZPN Grzegorza Maciejasza z władzami miasta reprezentowanymi przez Czesława Falińskiego i burmistrza Zbigniewa Ptaka oraz szefostwem MKS Drawa...

tematem rozmów była możliwość gry Drawy w II lidze w przypadku osiągnięcia awansu na boiskach III ligi.W Drawsku od dłuższego czasu toczą się dyskusje "co będzie jak awansujemy". Na tę chwilę nasz klub nie jest do takiej sytuacji przygotowany jednak wszystkie strony nie wykluczają w takiej sytuacji podjęcia odpowiednich działań żeby spełnić wszystkie wymagania zarówno infrastrukturalne jak i finansowe. Nie da się ukryć, że nad tym tematem należy debatować teraz aby przy ewentualnym sukcesie sportowym nie trzeba było się "spinać" na ostatnią chwilę. Naszą opinie na tę chwilę pozostawimy niewypowiedzianą, a w zamian prezentujemy news na ten temat autorstwa Drawskich Stron Internetowych które przysłuchiwały się rozmowom. Z naszej strony jedynie jeden wątek: jest szansa i to spora, że w Drawie nastąpią zmiany wśród najsilniejszych sponsorów i budżet klubu może znacznie urosnąć dając nam zdecydowanie większe możliwości.. Oczywiście temat dotyczy prywatnych przedsiębiorców.

NEWS DRAWSKICH STRON INTERNETOWYCH