11 kolejka - Astra Ustronie Morskie

Dzisiaj o godzinie 15:00 Drawa podejmie kolejnego beniaminka na swojej drodze. Do Drawska przyjedzie drużyna Astry Ustronie Morskie.

Goście z 9 pkt zajmują obecnie 13 pozycję w tabeli. Jako beniaminek ligi wygrali dotychczas 2 mecze, 3 zremisowała i 5 przegrała. W poprzedniej klejce pokonała Lechię II Gdańsk 1:0.

Drawa ma za sobą 2 zwycięstwa z rzędu i teraz nie ma innej możliwości jak podtrzymanie tego trendu. Zajmujemy obecnie 7 pozycję w tabeli ale mamy zaledwie 4 pkt straty do lidera i każdy najbliższy mecz może szybko przybliżyć nas do górnych rejonów tabeli. Niestety w tym tygodniu kilku piłkarzy walczyło z kontuzjami i i nasza kadra może być na tym meczu niepełna. Najważniejsze jednak aby w tym meczu powalczyć, a wtedy zwycięstwo nie powinno być problemem.

Zapraszamy na stadion! Sobota godzina 15:00 na Okrzei 1!